Co kryje damska kosmetyczka?

Co kryje damska kosmetyczka?

Instrukcja obsługi kosmetyczki, czyli co jest co i do czego służy?

 

Amator przemierzający wnętrze damskiej kosmetyczki może doznać osłupienia i szoku. Co jest tutaj czym i w jakim celu powstało? Otóż wszystko jest tam absolutnie potrzebne i pełni istotną funkcję. Dlatego jest w kosmetyczce i stanowi codzienny przybornik. Pierwsze co robimy po przebudzeniu, to parzymy kawę i udajemy się do toalety. Kobieta po to by zrobić makijaż. Jest to działanie instynktowne. Nawyk. Oczywista czynność. Przy tym dla kobiet, które od lat malują się każdego dnia, jest to czynność opanowana do perfekcji, na którą wystarcza kilka minut.

 

Niezbędnik zawsze pod ręką

 

Kosmetyczka w domu to jedna, a kosmetyczka w torebce to drugie. To taki niezbędnik awaryjny, który nigdy nie wiadomo kiedy będzie w użyciu. A może trzeba będzie poprawić walory swojej urody, kiedy nadejdą objawy pierwszego zmęczenia lub pojawią się jakieś nagłe niedoskonałości. Trzeba być na to gotowym.

 

Jak poradzić sobie w sytuacji kryzysowej?

 

Sytuacja kryzysowa jest sytuacją nagłą. Może to być rozmycie lub rozmazanie makijażu, który trzeba poprawić. Wtedy podręczna kosmetyczka jest niezastąpiona. Warto zadbać by były w niej tylko najważniejsze akcesoria, aby nie sprawiała zbyt dużego ciężaru w torebce. Przygotujmy się beauty blender, podkład i korektor. Z takim wyposażeniem jesteśmy uratowani w opałach.

 

Być przygotowanym na wszelkie ewentualności, czyli czujność kobiet

 

Kobieta potrafi zaskoczyć swoją przewidywalnością. To niezwykłe, że w jej torebce znajdziemy akcesoria, które można zastosować w sytuacjach nagłego zaskoczenia. Wówczas nic nas nie zdziwi i nie złamie, bo wiemy jak sobie z tym poradzić. Kobieca kosmetyczka uratowała już niejedną sytuację.

Aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *