Gąbeczka blender – wizażyści nie mogą się bez niej obyć w swojej pracy

Gąbeczka blender – wizażyści nie mogą się bez niej obyć w swojej pracy

Blender do makijażu – profesjonalizm w pełnej krasie

 

Gąbeczka blender została zaprojektowana przez osobę, która wykonywała makijaże gwiazdom największego formatu. Taki makijaż musi być perfekcyjny. Dlatego wymyśliła narzędzie, które sprawi, że makijaż tak idealnie przylgnie do skóry twarzy i nie tylko twarzy. Zamysł był taki – makijaż ma harmonijnie współgrać ze skórą. Aby tak było nie mogą być widoczne linie kończące makijaż. Skora ma być ożywiona i rozświetlona, naturalna a nie sztuczna. I tak właśnie narodził blender do makijażu.

 

Jakie możliwości daje  blender do twarzy?

 

Blender do twarzy staje się także gąbką do innych części ciała. Wizażyści znaleźli w nim większe zastosowanie. Dokładnie mogą rozprowadzać kosmetyki na całym ciele według potrzeb. To niezwykłe możliwości dla wizażystów ale także dla kobiet, które codziennie robią sobie makijaże. Okazuje się, że wilgotna gąbeczka połączona z podkładem to strzał w dziesiątkę. Kosmetyk aplikujemy za pomocą malutkich punkcików – stempelków stawianych na skórze raz przy razie. To daje olśniewający efekt.


Gąbeczka blender jako atrybut każdej kobiety

 

Blender do makijażu staje się nieodłącznym elementem kosmetyczki kobiet, które przekonały się o zaletom, jakie dzięki niemu zyskują. Nie chcą wracać do starych praktyk, jeśli mogą mieć perfekcyjnie wykonany makijaż. Wszystko dzięki niezwykłej budowie tej malutkiej, jajowatej gąbki.

 

Co zrobić, by wyglądać perfekcyjnie?

 

Idealny wygląd zawdzięczamy swojej świadomości i wiedzy o pielęgnacji. Popełniając błędy skazujemy siebie na niedoskonałość, która niestety jest widoczna gołym okiem i przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Można się od tego uwolnić stosując sprawdzone produkty i metody.  

Aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *