Jak robić kreski na oczach?

Jak robić kreski na oczach?

 

Spraw by Twe spojrzenie uwodziło

 

Kreska na oku to nie wymysł współczesności. Pamiętamy Kleopatrę, której charakterystyczna kreska podkreślała jej urodę i na stałe weszła do repertuaru kobiet. Tej czynności można się szybko nauczyć. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, kreska musi być idealnie zarysowana na powiece. Delikatna kreska będzie elementem codziennej, naturalnej stylizacji. Imprezowy styl można natomiast zaznaczyć grubszą i bardziej wyrazistą kreską na powiekach.  

 

Doskonała oprawa oczu, czyli perfekcyjny make – up

 

Spojrzenie jest niezwykle ujmującym elementem naszej twarzy. Odpowiednio podkreślony makijaż oczu może przynieść olśniewające efekty. Wystarczy wypracować sobie swoją własną kreskę, która stanie się naszym atrybutem. Zakończenie kreski można podwinąć ku brwią lub pozostawić krótszą, prostą kreskę. Nie zapominajmy przy tym także o wymodelowaniu kształtu brwi i nadaniu im odpowiedniego odcienia. Jest szereg kosmetyków, które pozwolą utrzymać brwi w idealnej formie.

 

Jak uwydatnić swoje naturalne piękno?

 

Poprzez odpowiedni i dobrze wykonany makijaż podkreślamy swoją urodę. A każda kobieta ma określoną urodę. Możemy wypracować sobie swój ulubiony styl makijażu, który będzie naszym znakiem rozpoznawczym. Ważne byśmy czuły się z nim dobrze.

 

Wpatrzeni w magię kobiecych oczu

 

Głębia kobiecego spojrzenia podkreślonego idealnym makijażem może zdziałać cuda. To niezwykła kobiecość wydobyta poprzez nadanie oku uroku, magii i tajemniczości. Gdy wypracujemy sobie idealną kreskę, przekonamy się jak można dodać swojej osobowości dodatkowego blasku.

Aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *