Pierwsze wrażenie, czyli o uwodzeniu

Pierwsze wrażenie, czyli o uwodzeniu

Zmysł wzroku i jego rola w poznawaniu drugiego człowieka

 

Uwodzić można na wiele sposobów. Kobieta wie, jak wykorzystać swoją tajemną broń by osiągnąć sukces w uwodzeniu. Często to ona wybiera mężczyznę i go kusi. Podczas, gdy jemu wydaje się, że to on uwodzi ją. O oddziaływaniu na płeć przeciwną można mówić wiele. Pierwszym elementem jaki jest punktem zahaczenia jest wrażenie wizualne. Początki znajomości zaczynają się więc od zmysłu wzroku.

 

Uwierz w siebie i swoją wartość

 

Kobieta przyciąga spojrzenia pięknym wizerunkiem. Na niego się składa odpowiednio dobrana stylizacja, piękny zapach oraz dopasowany makijaż. Znakomitą umiejętność kobiety jest, gdy potrafi w naturalny sposób podrasować swoje atuty i je wskazać. Nie tworzy się nowej, sztucznej i wymyślonej postaci. To nigdy się nie sprawdzi. Tylko pełna harmonia, zgoda z samym sobą i świadomość swego piękna mogą być kluczem do sukcesu.

 

Pokaż siebie jako prawdziwą

 

Kobieta jawi się mężczyźnie jako obiekt pożądania. Szczególnie gdy trafia w jego gust i staje się dla niego interesującą postacią. Zaraz po wrażeniu wzrokowym, w zapoznaniu biorą udział inne receptory. Później dochodzi zmysł słuchu, powonienia i dotyku. Jeżeli brak tematów do współnych rozmów, zainteresowanie kończy się na patrzeniu.

 

Właściwe kształtowanie relacji międzyludzkich

 

Kształtowanie relacji międzyludzkich jest procesem złożonym. Opiera się na byciu dla kogoś jednostką atrakcyjną, nie tylko w sferze zewnętrznej. Wyglądem można kogoś zaintrygować, ale zatrzymać go można tylko swoją osobowością.

 

Aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *